T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Rize İl Sağlık Müdürlüğü

T.C. Sağlık Bakanlığı T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Rize İl Sağlık Müdürlüğü

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Ekibimiz Bakan Yardımcımız Sn.Ahmet Baha ÖĞÜTKEN ile söyleşide bulundu

Güncelleme Tarihi: 13/02/2019

Ekibimiz Bakan Yardımcımız Sn.Ahmet Baha ÖĞÜTKEN ile söyleşide bulundu


Ekibimiz Bakan Yardımcımız Sn.Ahmet Baha ÖĞÜTKEN ile söyleşide bulundu

Rize İl Sağlık Müdürlüğü Basın ve Halkla İlişkiler Birimi tarafından 3. baskısı yapılacak olan Yeşil Mavi Sağlık dergisi için Ankara'da bulunan yayın kurulu ekibi Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sayın Sn.Ahmet Baha ÖĞÜTKEN ile söyleşide bulundu.

Çok samimi bir ortamda gerçekleştirilen söyleşide Bakan Yardımcımız Sayın Öğütken, ülkemizin sağlık alanında gelmiş olduğu noktadan ve kardeş ülkelerine verdiği sağlık hizmetlerine değindi.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın memleketinden gelen sağlık ekibinin ziyaretlerinden oldukça memnun olan Öğütken, bu vesile ile hem basımı yapılacak olan Yeşil Mavi Sağlık dergisi okularını hemde Rizeli vatandaşlarımıza selamlarını iletme imkanı buldu.

Sayın Bakan Yardımcımıza çalışmalarımıza göstermiş oldukları destek ve bilgi paylaşımlarından teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

Ekibimiz ayrıca Bakanlık Müşaviri olan ve aynı zamanda Sağlık Bakanlığı Özel Kalem Müdürü görevini yürüten Fatma AKTAŞ hanımefendiyi de ziyaret ederek, dergi çalışmalar hakkında bilgi verdi.
1.jpg


3.jpg
5.jpg
8.jpg