T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Sağlık Bakanlığı Rize İl Sağlık Müdürlüğü

T.C. Sağlık Bakanlığı T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Sağlık Bakanlığı Rize İl Sağlık Müdürlüğü

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Kurumsal Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edebilirsiniz

Güncelleme Tarihi: 13/02/2019

Sosyal medyaya olan ilginin gittikçe artmasından dolayı sosyal medyayı yaşamının her alanında etkin şekilde kullanan büyük bir kitle bulunmaktadır.

İletişim Teknolojilerindeki gelişme ve çeşitlilik her alanda olduğu gibi sağlık alanında da hedef kitleye ulaşma ve bilginin aktarılması konusunda hızlı ve pratik çözümler sağlamaktadır. Son yıllarda yeni bir iletişim aracı olan sosyal medyanın önemi bilginin yayılması ve aktarılmasının daha etkin ve hızlı bir şekilde gerçekleşebilmesidir. Sağlık iletişiminin ve sağlık okuryazarlığının geliştirilerek daha doğru iletişim yöntemlerinin kullanılması amacıyla Rize İl Sağlık Müdürlüğü olarak kurumsal ilişkilerimizin güçlü ve kesintisiz olmasını önemsiyoruz. Bu amaçla gerek web sitemiz, gerekse sosyal medya hesaplarımızı bu sağlıklı iletişimin oluşması yönünde kullanacağız. İlimizdeki tüm Kamu Sağlık tesislerimizce verilmekte olan hizmetlerin halkı bilgilendirmek amacıyla sosyal medya hesaplarında paylaşılması, aynı zamanda takibinin ve değerlendirilmesinin yapılması amacıyla her sağlık tesisinde sosyal medya hesapları oluşturulmuştur.

Gerek ülkemizde gerekse de ilimizde sağlık alanındaki gelişmelerin takibi ile sizlerden gelen taleplerin çözümlenmesinde web sitesindeki iletişim bilgilerini ya da sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz.

Web adresi: www.rsm.gov.tr

Sosyal Medya Hesapları: Facebook: Tıklayınız

Instgram : Tıklayınız

Twitter: @rizesaglik
Sağlık Basın.jpeg

sosyal medya arka plan (2).jpeg